10897.
435. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
A három barát (The three friends). Kézzel színezett litográfia, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. közepe. 31,5x25,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.