10545.
435. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Zsuppán jelzéssel: Budai részlet, 1931. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 35x44,5 cm