10762.
435. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Zafranek után, jelzés nélkül: Városrészlet (Bécs?). Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, hátoldalán Franz Holly bécsi képkeretező 1920-40 körüli címkéjével. 11x16 cm.