10619.
435. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Simon jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 35x27,5 cm