10728.
435. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Menyecske népviseletben. Színezett rézkarc, papír, kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 12,5x10 cm