10681.
435. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel, (Hagyik István??): Szénakazlas mező. Olaj, papír. Üvegezett keretben. 12,5x35,5cm