Kocsis 2006 jelzéssel: Zöldellő táj. Olaj, farost. Dekoratív fakeretbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Kocsis-2006-jelzessel-Zoldello-taj-Olaj-farost-Dekorativ-fakeretben-55x70-cm~II2812650
2812650
10633
435
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Kocsis 2006 jelzéssel: Zöldellő táj. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 55x70 cm
: pk