10594.
435. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
Kántor jelzéssel: Tabáni részlet, 1923. Akvarell, papír. Korabeli, dekoratív, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 12x15 cm (keret: 24,5x27,5 cm)