K Grohs jelzéssel: Táj. Olaj, rétegelt falemez, kissé sérült. 54x74 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/K-Grohs-jelzessel-Taj-Olaj-retegelt-falemez-kisse-serult-54x74-cm~II2811867
2811867
10629
435
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: K Grohs jelzéssel: Táj. Olaj, rétegelt falemez, kissé sérült. 54x74 cm
: pk