10825.
435. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 53x27,5 cm