10766.
435. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül: Fehér rózsás virágcsendélet. Olaj, kartonra kasírozott vászon, keretben, 44x31cm