10832.
435. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Jaczkó jelzéssel: Táncoló páros. Ceruza, akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 35x25 cm