10584.
435. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Hollósy B. jelzéssel: Magyar paraszt, akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×15 cm