10664.
435. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Fejes jelzéssel: Halászbástya, Budapest. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 27,5x19 cm