Czigány jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Czigany-jelzessel-Utcareszlet-Olaj-vaszon-Dekorativ-kisse-serult-fa-keretben-76C39749-cm~II2814859
2814859
10645
435
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Czigány jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 76×49 cm