Zala Tibor (1920-2004): Odisseia III. Színes rézkarc, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Zala-Tibor-1920-2004-Odisseia-III-Szines-rezkarc-papir-jelzett-szamozott-39100-Lap-sz~II2767844
2767844
10520
435
Beschreibung: Zala Tibor (1920-2004): Odisseia III. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (39/100). Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 40×30 cm
: pk