Újváry Ignác (1860-1927): Virágos udvar Olaj, vászon, jelzett, dekorat... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Ujvary-Ignac-1860-1927-Viragos-udvar-Olaj-vaszon-jelzett-dekorativ-fakeretben-47x68-cm~II2779592
2779592
10490
435
60000
Beschreibung: Újváry Ignác (1860-1927): Virágos udvar Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben 47x68 cm
: pk