Széchenyi Gusztáv Géza Ferenc Anasztáz (1889-1966): Boden-tó (Bodensee... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szechenyi-Gusztav-Geza-Ferenc-Anasztaz-1889-1966-Boden-to-Bodensee-1946-Akvarell-papir~II2774095
2774095
10444
435
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: Széchenyi Gusztáv Géza Ferenc Anasztáz (1889-1966): Boden-tó (Bodensee), 1946. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 23x15,5 cm
: pk