Ősz Dénes (1915-1980): Remetén túl. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartu... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Osz-Denes-1915-1980-Remeten-tul-Rezkarc-papir-jelzett-paszpartuban-24C39728-cm~II2766391
2766391
10358
435
4800
Rufpreis:
4 800 HUF 12,97 EUR , 14,12 USD
Beschreibung: Ősz Dénes (1915-1980): Remetén túl. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 24×28 cm
: karap_norbert