Obernig Tibor (?-?): Pécsi csendélet, 1972. Akvarell, papír, jelzett.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Obernig-Tibor-Pecsi-csendelet-1972-Akvarell-papir-jelzett-Uvegezett-fakeretben-50x3~II2779113
2779113
10352
435
Beschreibung: Obernig Tibor (?-?): Pécsi csendélet, 1972. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 50x35 cm
: pk