Németh András (1941-): Mesekert. Színes linómetszet, papír, jelzett, s... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nemeth-Andras-1941-Mesekert-Szines-linometszet-papir-jelzett-szamozott-19100-lap-a~II2770318
2770318
10346
435
Beschreibung: Németh András (1941-): Mesekert. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (19/100), lap alja foltos. Üvegezett fakeretben, 17×46 cm
: pk