10319. 435. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 200 HUF
0 HUF
Mészáros Lajos (1925-1971): Patak. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap szélén apró foltokkal, 29,5×39,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf