Marich Géza (1913-1985): Folyóparton. Színezett rézkarc, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Marich-Geza-1913-1985-Folyoparton-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-fakeretben~II2767614
2767614
10314
435
Beschreibung: Marich Géza (1913-1985): Folyóparton. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 29×40 cm
: pk