Kovács Péter Balázs (1955-): Plasztikus táj, 1980. Olaj, farost, jelez... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kovacs-Peter-Balazs-1955-Plasztikus-taj-1980-Olaj-farost-jelezve-balra-lent-hatoldala~II2792971
2792971
10262
435
100000
Rufpreis:
100 000 HUF 270,27 EUR , 294,12 USD
Beschreibung: Kovács Péter Balázs (1955-): Plasztikus táj, 1980. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 62x100 cm
: pk