12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976), 2 db mű: Álló női akt és férfi akt, 1920. Szén, papír, mindkettő jelzett. Proveniencia: a művész hagyatéka. Álló férfi akt sérült, foltos. Álló női akt kissé sérült és kissé foltos. 57x37,5 és 63x44 cm