Feka Lajos (1953-2011): Női szent szellem (cím nélkül). Olaj, farost.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Feka-Lajos-1953-2011-Noi-szent-szellem-cim-nelkul-Olaj-farost-Jelzett-68x48-cm-Dekorat~II2773065
2773065
10123
435
30000
Rufpreis:
30 000 HUF 81,08 EUR , 88,24 USD
Beschreibung: Feka Lajos (1953-2011): Női szent szellem (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzett. 68x48 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
: pk