Duray Tibor (1912-1988): Vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Duray-Tibor-1912-1988-Vizparton-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-fakeretben-9-5C39719-5-cm~II2814586
2814586
10105
435
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Duray Tibor (1912-1988): Vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 9,5×19,5 cm
: pk