D. Borbély Gizella (1920-1994): Virágok. Olaj, farost, jelezve balra l... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/D-Borbely-Gizella-1920-1994-Viragok-Olaj-farost-jelezve-balra-lent-hatoldalan-autograf-~II2793752
2793752
10097
435
28000
Beschreibung: D. Borbély Gizella (1920-1994): Virágok. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal, Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. Dekoratív fakeretben, 80×60 cm
: pk