Csohány Kálmán (1925-1980): Erdős táj faluval, rézkarc, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csohany-Kalman-1925-1980-Erdos-taj-faluval-rezkarc-papir-jelzett-a-karcon-10C39715-cm~II2822628
2822628
10093
435
Beschreibung: Csohány Kálmán (1925-1980): Erdős táj faluval, rézkarc, papír, jelzett a karcon, 10×15 cm
: ra