Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Bohócok. Olaj, karton, jelezve jobb... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csepeli-Nemeth-Miklos-1934-2012-Bohocok-Olaj-karton-jelezve-jobbra-lent-47-5x54-cm~II2796811
2796811
10084
435
30000
Rufpreis:
30 000 HUF 81,08 EUR , 88,24 USD
Beschreibung: Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Bohócok. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. 47,5x54 cm
: nagy_andras