10053. 435. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 400 HUF
0 HUF
Bencze Klára (1925-): Dáliák. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (39/100), lap alja kissé foltos, üvegezett fakeretben, 31,5×16,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk