48 000 HUF
129,73 EUR, 141,18 USD
Bánovszky Miklós (1895-1995): Kirándulók a Balatonparton. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60×80 cm / Miklós Bánovszky (1895-1995): Tourists at Lake Balaton. Oil on canvas, signed lower left, framed, 60×80 cm