Banksy: Very Little Helps. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomato... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Banksy-Very-Little-Helps-Ofszet-litografia-papir-jelzett-a-nyomaton-szarazpecsettel-Szamo~II2822540
2822540
10036
435
40000
Rufpreis:
40 000 HUF 108,11 EUR , 117,65 USD
Beschreibung: Banksy: Very Little Helps. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, szárazpecséttel Számozott: 10/60. Lapméret:50x35 cm, / Numbered, marked
: nagy_andras