B. Kalmár Mária (?-): Festői akt a szabad. Akvarell, papír, üvegezett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/B-Kalmar-Maria-Festoi-akt-a-szabad-Akvarell-papir-uvegezett-keretben-jelzett-paszpa~II2779603
2779603
10031
435
Beschreibung: B. Kalmár Mária (?-): Festői akt a szabad. Akvarell, papír, üvegezett keretben, jelzett, paszpartun foltok, papíron kis hajtásnyom. 24x32cm
: pk