Abonyiné Serbán Lia (1927-): Falu templommal. Akril, karton. Jelzett.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Abonyine-Serban-Lia-1927-Falu-templommal-Akril-karton-Jelzett-Nehany-keves-apro-felul~II2824084
2824084
10013
435
4800
Beschreibung: Abonyiné Serbán Lia (1927-): Falu templommal. Akril, karton. Jelzett. Néhány kevés apró felületi sérüléssel. Dekoratív fakeretben. 41x53 cm
: nagy_andras