17242.
435. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Soós István: Borászati kémia. (Borgazdaság I. kötet I. rész.) Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó, 404 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, néhány lap kissé foltos. Megjelent 1600 példányban.