17243.
435. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 400 HUF
Ragyogó szakácskönyv. Bp., én. (cca 1920?), Tolnai, 352 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal, laza fűzéssel.