Fedor Ágnes: Sárga nárcisz. Egy marék vers. 1939-1945. A szerző által aláírt! Bp., 1945, Magyar Téka, 39 p. A címlap Gábor Éva munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült gerinccel, foltos lapokkal.