Buday-Ortutay: Nyíri és rétközi parasztmesék. Gyoma, Kner. Kiadói félv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000022/Buday-Ortutay-Nyiri-es-retkozi-parasztmesek-Gyoma-Kner-Kiadoi-felvaszon-kotes-papir-~II2813796
2813796
17702
435
Beschreibung: Buday-Ortutay: Nyíri és rétközi parasztmesék. Gyoma, Kner. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
: nagy_andras