Baráth Ferenc: Irodalmi dolgozatok. Bp.,1895,Athenaeum. Kiadói egészvá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000022/Barath-Ferenc-Irodalmi-dolgozatok-Bp-1895-Athenaeum-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-foltos-bori~II2820906
2820906
17678
435
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Baráth Ferenc: Irodalmi dolgozatok. Bp.,1895,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, sérült kötéssel, volt könyvtári példány.
: nagy_andras