11538.
434. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Oskar Hertel: Figura. Bronz, kőtalapzaton, kopott, hiányos, jelzett, 1900 körül, m: 28,5 cm