Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 74

Deim Pál (1932-2016): Golgota. Patinázott bronz. Jelzés nélkül. 24,5x24,5x37.5cm
11534.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 081,08
1 176,47
18
11535.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
11536.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
Gyenes István (1916 - 1998): Tánc. Absztrakt fa szobor. Faragott, csiszolt fa. Jelzés nélkül. 18 cm
11537.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Oskar Hertel: Figura. Bronz, kőtalapzaton, kopott, hiányos, jelzett, 1900 körül, m: 28,5 cm
11538.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Jelzés nélkül: Johann Christoph Friedrich von Schiller (1759-1805). Nagyméretű biscuit porcelán büszt. Korának megfelelő állapotban, 1880-1900 körül. 10x13x29 cm. Őt tartják a legjelentősebb német drámaírónak, továbbá Goethe, Wieland és Herder mellett a weimari klasszikusok legfontosabb képviselőjének.
11539.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Bencsik István (1931-2016): Aranyalma. Bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, márványon lepattanás, m: 21 cm
11540.

Rufpreis:
34 000 HUF
91,89
100,00
Jelzés nélkül: Adolf Hitler. Bronz relief, márványra applikálva. 1930-40 körül. 17x13,5cm, márvány d: 23 cm. Falra akasztható.
11541.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
111,76
11542.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
Szoptató anya. Patinázott bronz. Jelzés nélkül. m:13,5cm
11543.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12
Jelzés nélkül: Szovjet fafaragás, szép állapotban, m: 23 cm
11544.

Rufpreis:
4 000 HUF
Kasli 1962 jelzéssel: Labdarúgó kisfiú, felfújja a labdát. Öntöttvas, sérült, m: 9,5 cm.   Kasli: öntöttvasból készült népi kézműves és művészeti termékek, amelyeket az oroszországi Cseljabinszki régi Kasli városában található építészeti és művészeti öntőüzemben gyártanak. Oroszország, Szovjetúnió, 1960 körül.
11545.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF