10465.
434. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
48 000 HUF
129,73 EUR, 141,18 USD
Szamosszegi jelzéssel: Vízpart. Olaj, farost, keretben, kereten kis sérülések, 60x103 cm