Szabó jelzéssel: Erdei vándor. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 53x... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Szabo-jelzessel-Erdei-vandor-Olaj-vaszon-Dekorativ-fakeretben-53x90-cm~II2803686
2803686
10462
434
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Szabó jelzéssel: Erdei vándor. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 53x90 cm
: nagy_andras