10618.
434. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Jelzés nélkül, XX. sz első fele: Vágtató ménes. Akvarell, papír. Dekoratív, sérült, üvegezett fakeretben, 28×38,5 cm