10661. 434. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 800 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül: Őszi táj, olaj, farost, hátoldalán "Hetényi" felirattal, dekoratív fakeretben, h, 22,5×8,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván