Jelzés nélkül: Műlovaglók. Olaj, vászon, szép állapotban, 70x50 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Mulovaglok-Olaj-vaszon-szep-allapotban-70x50-cm~II2807311
2807311
10609
434
40000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Műlovaglók. Olaj, vászon, szép állapotban, 70x50 cm
: nagy_andras