10652.
434. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Kompozíció, olaj, vászon, fa keretben, 39x49,5 cm