10495.
434. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Hilger jelzéssel: Burgsteini kastélymalom. Olaj, farost, keretben, 30x40cm