10480.
434. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
400 HUF
1,08 EUR, 1,18 USD
Erdélyi jelzéssel, 2 db mű egy paszpartuban: Krissz. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány P.A., jelzéssel, 10×14,5 cm